VDU lankysis pasaulinio garso intelektualai

Revolution, people protest against government, man fighting for rights, silhouettes of hands up in the sky, threat of war

Kovo 8 d., antradienį, VDU lankysis ir viešas paskaitas skaitys visame pasaulyje žinomi intelektualai, ekspertai: publicistas, mokslininkas Andrejus Piontkovskis bei politologė Lilija Ševcova iš Rusijos ir žurnalistas, kultūros politikos ekspertas Oleksandras Butsenko iš Ukrainos.

A. Piontkovskio, L. Ševcovos ir L. Donskio diskusija „Lilia Shevtsova and Andrei Piontkovsky on the Challenge of Putin’s Russia to the World“ vyks 11.30 val., VDU teatre (S. Daukanto g. 27)
O. Butsenko paskaita „Kultūrinis saugumas kaip esminis socialinės plėtros klausimas“ įvyks 11 val. VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28). Po jos, nuo 13 val., VDU III-iuose rūmuose (K. Donelaičio g. 52-514) svečias su studentais ir dėstytojais diskutuos apie vertimo meną.

Daugiau informacijos: http://www.vdu.lt/lt/universitete-lankysis-pasaulinio-garso-intelektualai/