Prof. R.Dulskio knygos „Ekumeninė krikščionybė” pristatymas

2016 m. gegužės 24 d., antradienį, 17 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322 kamb.) prof. Romualdo Dulskio knygos „Ekumeninė krikščionybė. Dieviškasis žmogaus pašaukimas Rytų krikščionybėje“ (2016) pristatymas. Renginyje dalyvaus knygos autorius, dr. Valdas Mackela ir dr. Bronė Gudaitytė OFS.

Romualdas Dulskis – profesorius, habilituotas teologijos mokslų daktaras, kunigas, religijotyrininkas, ekumenistas. Ilgametis Europos katalikų teologų draugijos Kuratoriumo narys, Europos katalikų teologijos draugijos Lietuvos sekcijos prezidentas, Lenkijos dvasingumo teologijos draugijos narys, Krokuvos nacionalinio mokslo centro ekspertas, mokslinių straipsnių bei knygų autorius.

Pristatomoje knygoje aptariama krikščioniškojo pašaukimo tapatybės Rytuose samprata, gilinamasi į krikščioniškojo pašaukimo gelmes, glūdinčias vienuoliškojo, senuoliškojo ir Kristaus kvailelio pašaukimuose, analizuojamas Šventosios Dvasios vykinamo žmogaus perkeitimo slėpinys, vidinio perkeitimo kelias ir epifaninis krikščioniškosios būties aspektas.

„Ši nauja ekumeninės krikščionybės temą tęsianti knyga pirmiausia skiriama studijuojantiems teologiją, tačiau bus naudinga visiems, norintiems pagilinti ir praturtinti žinias apie Rytų krikščionis, taip pat savo dvasinį gyvenimą, išsivaduoti iš sustabarėjusių schemų. Juk teologija – taip turėtų būti – ne vien pateikia abstrakčius samprotavimus apie Dievą, bet ir padeda kreipti gyvenimą į Jį“, –samprotauja arkivyskupas Lionginas Virbalas.

Maloniai kviečiame į renginį. Įėjimas nemokamas. Bus galima įsigyti knygų.

Romualdas_Dulskis_plakatas