Nacionalinė mokslinė – praktinė konferencija: „RELIGIJOS, SĄŽINĖS, ŽODŽIO LAISVĖ IR JOS RIBOS: ŠILUVOS DEKLARACIJĄ APMĄSTANT“

Data ir laikas: 2023 09 07, ketvirtadienis, 10 -17 val.

Vieta: Šiluva, Jono Pauliaus II g. 12, Kultūros centro salė (RRKC)

Tiesioginė transliacija. Konferencijos tiesioginė transliacija vyks per Delfi.TV, Laisvos visuomenės instituto ir Lietuvos Krikščionių darbuotojų profesinės sąjungos Facebook ir YouTube paskyras, internetiniame portale „Laikmetis“, Katalikų medijų centro Youtube paskyroje taip pat per Lietuvos regioninės žiniasklaidos socialinius tinklus bei televiziją (regioninė televizija pasilieka teisę konferenciją rodyti vėliau nei numatyta tiesioginė transliacija – BM TV, Dzūkijos televizijos, Šiaulių televizijos, Ventos televizijos, Pūkas TV, TV Aidas).

SVARBU! Konferencija vyks Šiluvoje, Jono Pauliaus II g. 12, Kultūros centro salėje, vietų skaičius ribotas. Gyvai kviečiame dalyvauti asmenis, gavusius vardinius kvietimus. Visus kitus maloniai kviečiame konferenciją stebėti nuotoliniu būdu. Esant poreikiui konferenciją stebėti gyvai ir negavus vardinio kvietimo, susisiekite su mumis.

Daugiau informacijos čia