Straipsnis: „Katalikų teologijos studijos išlieka aktualios.“

„30-ies metų jubiliejų švenčiantis VDU Katalikų teologijos fakultetas naujus mokslo metus sutiko su pakilia nuotaika. Į visas bakalauro ir magistro studijų programas susirinko pirmakursių grupės. Dviejose bakalauro ir trijose magistrantūros studijų programose studijuos 36 pirmakursiai. „Stojančiųjų į fakultetą skaičius pastaruosius dešimt metų išlieka toks pats, tačiau pastebime, kad auga kandidatų motyvacija ir kokybė, – teigia fakulteto dekanas doc. dr. Benas Ulevičius. – Dauguma kandidatų pasirenka studijas fakultete pirmuoju prioritetu. Daugėja ir tokių studentų, kurie jau turi aukštojo mokslo diplomą, tačiau nori studijuoti šiame katalikiškame fakultete, leistis į katalikiškų universitetinių studijų nuotykį.“

Visą straipsnį galite rasti čia