Renginys atšaukiamas. KTF absolventų skaitymo klubas: pristatymas

Ką tik gavome Universiteto nutarimus, jog VISI VDU renginiai turi būti atšaukiami nuo šiandien. Taigi susitikimas ATŠAUKIAMAS. Labai atsiprašome planavusių dalyvauti. Pabandysime iniciatyvos pristatymą suorganizuoti nuotoliniu būdu ir – kol virusas siautėja – skirti namie laiko gerai literatūrai

Trūksta laiko rimtoms knygoms? Kviečiame iššūkiui – skaityti drauge. O užvertus paskutinį lapą – dar ir sulaukti siurprizo. Kokio? Apie viską papasakosime plačiau pirmojo susitikimo metu!

Perskaitytų knygų aptarimai vyks kas mėnesį. Jų metu drauge išrinksime skaitinį ateinančiam mėnesiui. Prisijungti prie skaitytojų klubo galima bet kada, o susitikimuose dalyvauti neprivaloma. Tai pirmiausia yra kokybiško laisvalaikio pasiūlymas – pasiilgusiems intelektualinių nuotykių ir… fakulteto!

Iniciatyvą organizuoja KTF absolventai – kolegoms absolventams.

Jei turite klausimų, parašykite Giedrei el.paštu giedre.barckute@gmail.com
arba per facebook mesenger programėlę (Giedrė Barčkutė)

Iki pasimatymo Fakultete kovo 12 d., 18.00, 206 a. (Gimnazijos g. 7).