Klinikinė pastoracija: pandemijos iššūkiai ir galimybės Lietuvoje

KLINIKINĖ PASTORACIJA:

PANDEMIJOS IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS LIETUVOJE

2021 m. vasario 10 d.

Pandemija taip pat iškėlė sveikatos apsaugos darbuotojų, savanorių, kunigų, vienuolių atsidavimą ir dosnumą. Jie profesionaliai, su pasiaukojimu, atsakomybe ir artimo meile rūpinasi, guodžia, tarnauja sergantiems žmonėms ir jų šeimoms. Šitie tylūs vyrai ir moterys mato kenčiančių žmonių veidus, dalijasi jų skausmu, rodo jiems artumą, kurio pagrindas yra visų mūsų priklausymas vienai žmonių šeimai.“ Popiežiaus Pranciškaus žinia 39-osios Pasaulinės ligonių dienos proga 2021 m. vasario 11 d.

Konferencija skirta: visų specialybių gydytojams, visų specialybių slaugytojams, išplėstinės praktikos slaugytojams, akušeriams, dvasiniams asistentams, socialiniams darbuotojams, ligoninių kapelionams, psichologams. Konferencijos dalyviams bus išduodami 6 val. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto pažymėjimai. Konferencija vyks nuotolinio tiesioginės transliacijos prisijungimo būdu. Tik iš anksto užsiregistravusiems dalyviams bus suteiktas prisijungimas prie kombinuotos nuotolinės konferencijos transliacijos atsiunčiant jį jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu.

Dalyvio mokestis iki vasario 9 d. – 4 Eur.

Konferencijos programa

Daugiau informacijos: